Fuar Stant Tasarımı ve Kurulumu

Fuarlar, reel sektörün en önemli tanıtım ve pazarlama unsurları arasında yer alır. Belli başlı sektörlerden firmaları bir araya getiren fuarlar, giderek uluslararası nitelik kazanmış ve dünya çapında organizasyonlar haline gelmiştir. Bu gelişmeler fuar katılımcılarını da harekete geçirmiş, fuar alanındaki ziyaretçi ağırlama ve ürün sergileme işlevlerini daha profesyonel olarak gerçekleştirme ihtiyacı hissetmeye başlamışlardır.

İstanbul Sun Ajans olarak üstlendiğimiz en küçük projeden en büyüğüne kadar aynı titizlikle çalışarak firmaların hayati öneme sahip fuar organizasyonlarında ürün ve hizmetlerini en başarılı şekilde teşhir etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca her türlü lansman, toplantı, davet, seminer gibi organizasyonu en küçük detayına kadar düşünerek, eksiksiz olarak hayata geçiriyoruz.

Fuarlara özel stant tasarım ve uygulamaları,
Etkinlik, lansman, özel stant tasarım ve uygulamaları,
Tanıtım şovları için dans ekipleri, celebrity, manken ve hostes temini
Showroom, mağaza ve iş yeri dekorasyonları

Bu Hizmetin Kazandıracakları

Ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.
Portföyünüze yeni müşteriler katma fırsatı bulabilirsiniz.
Marka imajını güçlendirir ve fuar ziyaretçileri tarafından akılda kalıcı bir etki yaratır.
Profesyonel bir biçimde tasarlanan ve uygun noktada konumlandırılan kurumsal fuar standınız, katılımcıların dikkatini çekerek kurumunuzla tanışmasına ön ayak olur.
Standın tasarımından başlanarak kurulmasına ve kaldırılmasına kadar uzanan hizmetimiz sayesinde yoğun geçen fuar sürecinde en büyük destekçiniz oluyoruz.

Tasarımını ve Kurulumunu Yaptığımız Fuar Standları

ISAF 2019 / Batu Savunma

Image
Image
Image
Image

ISAF 2019 / Hobi Bilişim

Image
Image
Image
Image