Web Yazılım & Tasarım & İçerik Yönetimi

Prensibimiz, kurum ve kuruluşlara kimliklerini yansıtan, amacına uygun kreatif işler yapmaktır. Genel konsept tasarımı, alt sayfaların belirlenmesi, kod yazılımı ile tasarımın uyumlu hale getirilmesi, bilgi girişi, testler, yayına geçiş aşamalarında kurumunuzla birlikte hareket ediyoruz. İçerik yönetim sistemi sayesinde sizinle birlikte yaşayan bir web sitesi olmasını sağlıyor, içerik yönetim sisteminin eğitimini de veriyoruz.

Web Sitesi Tasarımı

Günün 24 saati çalışan, asla yorulmayan ve sanal ortağınız olarak sizi temsil eden web sitelerinin önemi büyüktür. Bu kapsamda kurumsal kimliğinize uygun bir site tasarımı hazırlıyoruz.

Domain (Alan Adı) Tescil İşlemleri

Müşterilerimizin tanıtım ihtiyaçları doğrultusunda belirlenen domain isimlerini, yerel ve uluslararası uzantılar ile tescil ettiriyoruz.

Hosting (Barındırma) Hizmeti

Web sitelerinin internet ortamında yer almaları için gerekli olan barındırma hizmetini uygun koşullarla sağlıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google, Yahoo, Bing, Yandex gibi sık kullanılan ve bilinen arama motorlarında gerçekleştirilen aramalarda üst sıralara çıkmak için web sitelerinizi yapılandırıyoruz.

Google Adwords Hizmetleri

Google üzerinde ihtiyaçlara yönelik olarak ürün ya da hizmetler hakkında bilgi aranılan sırada sunulan sponsor bağlantılar ile ziyaretçileri ürünlerinize ya da verdiğiniz hizmetlere yönlendiren Adwords çalışmaları yapıyoruz.

Bu Hizmetin Kazandıracakları

Ürün ve hizmetlerinize her an ulaşılmasını sağlar.
Markanız online ortamda daha görünür olur.
Kurumsal imajınıza uygun bir web sitesi ve üretilen özgün içerikler sayesinde arama motorlarında üst sıralarda olursunuz. Böylece daha fazla kişiye/kuruma ulaşabilirsiniz.
Kurumsal web siteniz büyük olasılıkla, potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında bilgi edinmek için baktığı ilk yerdir. İlk izlenimin olumlu olması büyük önem taşır.
Güncel içerikler ile hedef kitlenize “biz buradayız” mesajı verebilirsiniz.